Шевчун Марта Остапівна

Посада -
 сестра медична старша
У своїй роботі сестра медична керується чинним законодавством, нормативно-правовими актами органів охорони здоров’я, освіти та науки.
Основні завдання сестри медичної закладу дошкільної освіти:

  • Постійний контроль за станом здоров’я дітей;
  • Проведення обов’язкових медичних оглядів дітей;
  • Надання невідкладної медичної допомоги дітям у разі гострого захворювання або травми;
  • Здійснення контролю за організацією та якістю харчування, дотриманням раціонального режиму навчально-виховної діяльності, навчального навантаження;
  • Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму;
  • Проведення санітарно-просвітницької роботи серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників дошкільного навчального закладу.
    У закладі дошкільної освіти с.Давидів організована робота медичного та маніпуляційного кабінетів, ізолятору. Приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, оснащені та забезпечені необхідним обладнанням та лікарськими засобами, виробами медичного призначення.
       Для роботи медичного персоналу, організації медичного обслуговування дошкільників у дитячому садку створені всі необхідні умови. У медичному кабінеті працює медична сестра старша Шевчун М.О., яка веде облік медичного обладнання, лікарських засобів та виробів медичного призначення, дотримується правил і термінів їх зберігання та використання, забезпечує їх своєчасне поповнення.

Заняття на тему: "Обробка рук антисептиком"

off canvas menu