Матеріально-технічне
забезпечення закладу


       Заклад дошкільної освіти розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 2492,5 кв. м. Проєктна потужність закладу складає 150 місць. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 7 дошкільних груп – 183 дитини.
       Загальна площа території закладу 0,9038 га. Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, частково ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.
       Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд. Будівля підключена до централізованої системи та каналізування, горячою проточною водою заклад забезпечений від бойлерів, що встановлені в приміщеннях групових осередків та приміщенні харчоблоку. Опалення закладу від індивідуальної газової котельні.
       В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.
       В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.
       Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою. Педагоги мають можливість знайомитися з цими виданнями.
       Облаштовано місце для керівника музичного.
       В музичній залі є технічні засоби навчання: музичний центр, дитячі музичні інструменти.
       Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.
       Медичний кабінет складається з кабінету прийому та ізолятора на два ліжка. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює одна сестра медична старша. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.
       Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, жарочна шафа, дві електроплити на шість комфорок, електроводонагрівач, харчоварочний котел, холодильники з морозильними камерами.
       Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: місцевого бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування.
Група "Калинонька"
Група "Сонячні промінчики"
Група "Дзвіночки"
Група "Зірочки"
Група "Метелик"
Група "Веселка"
Група "Бджілка"
Кабінет сестри медичної старшої
Ізолятор
Харчоблок
Пральня
Музичний зал 
Укриття

off canvas menu